Psychoharmonia - holistyczny program terapeutyczny

Program terapeutyczno-rozwojowy PsychoHarmonia to holistyczna droga do lepszego poznania siebie i swoich emocji. Pozwala na przyjrzenie się przyczynom naszych trudności emocjonalnych, poznanie sposobów jak poprawić swoje samopoczucie i jak radzić sobie w trudnych doświadczeniach.

Program łączy wiedzę Zachodu i Wschodu. Sięgamy po sprawdzone i skuteczne techniki  współczesnej psychoterapii integratywnej, psychologii  zdrowia, life coachingu, mindfulness oraz Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Ajurwedy.

Ilość sesji jest ustalana zależnie od potrzeb. Sesje odbywają się co 1 lub 2 tygodnie. Istnieje możliwość skrócenia lub wydłużenia odstępu między sesjami.

Dla kogo?

Dla Kobiet:

- które chcą przyjrzeć się swoim emocjom,

- poznać siebie lepiej,

- uzyskać wsparcie w rozwiązaniu problemów emocjonalnych,

- znaleźć drogę do wewnętrznej harmonii,

Dla Mam:

- które chcą lepiej radzić sobie ze swoimi emocjami,

- potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z emocjonalnymi trudnościami w macierzyństwie,

- którym bliskie są idee Rodzicielstwa Bliskości

Skontaktuj się ze mną:

- umawianie spotkań przez email:

eliza.sobuta@gmail.com

Jak dojechać:

Centrum Promocji Zdrowia Almedica

ul. Wł. Łokietka 8B/3,

Fabryka Czekolady,

30-010 Kraków

  • Black Facebook Icon
  • Black Google+ Icon

Administrator danych osobowych, tj. Eliza Sobuta-Wajdi Centrum Promocji Zdrowia ALMEDICA ul. Wł. Łokietka nr 8b, lok. 3, 30-010  Kraków, NIP: 646-197-40-22, REGON 276528402, informuje, że podane przez Panią/Pana dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skontaktowania się z Panią/Panem, dane osobowe nie będą  przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych a także ma Pani/Pana także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

© 2006-2019 Eliza Sobuta-Wajdi