Psychoharmonia - holistyczny program terapeutyczny

dla Kobiet i Mam w duchu RB

Program terapeutyczno-rozwojowy PsychoHarmonia to holistyczna droga do lepszego poznania siebie i swoich emocji. Pozwala na przyjrzenie się przyczynom naszych trudności emocjonalnych, poznanie sposobów jak poprawić swoje samopoczucie i jak radzić sobie w trudnych doświadczeniach.

Program łączy wiedzę Zachodu i Wschodu. Sięgamy po sprawdzone i skuteczne techniki  współczesnej psychoterapii integratywnej, psychologii  zdrowia, life coachingu, minfulness oraz Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Ajurwedy.

Program jest zaprojektowany do indywidualnej pracy z jedną osobą na sesji, kolejność modułów dopasowujemy do indywidualnych potrzeb w danym momencie. Całość programu to 9 sesji w ciągu 2-5 miesięcy. Ilość sesji może być zmniejszona lub zwiększona zależnie od potrzeb. Optymalnie sesja powinna odbywać się co 1 lub 2 tygodnie. Istnieje możliwość skrócenia lub wydłużenia odstępu między sesjami.

Dla kogo?

- dla wszystkich Kobiet, które chcą przyjrzeć się swoim emocjom, poznać siebie lepiej, rozwiązać swoje problemy emocjonalne, znaleźć drogę do wewnętrznej harmonii.

Moduły:

Ty

Twoja historia a Twoje ciało, umysł, emocje

Ciało

Jak żyjesz, jak jesz, Twoje nawyki

Ciało

Psychosomatoterapia - praktyczne aspekty pracy z ciałem

Umysł

Praca z przekonaniami

Umysł

Spokój i harmonia - droga do siebie

Emocje

Wewnętrzny barometr -

jak rozumieć swoje emocje

Emocje

Praca z emocjami

Relacje z dzieckiem

Droga do miłości w duchu Rodzicielstwa Bliskości

Realacje z bliskimi

Bliskość a nasze potrzeby

Skontaktuj się ze mną:

- umawianie spotkań przez email:

eliza.sobuta@gmail.com

Jak dojechać:

Centrum Promocji Zdrowia Almedica

ul. Wł. Łokietka 8B/3,

Fabryka Czekolady,

30-010 Kraków

  • Black Facebook Icon
  • Black Google+ Icon

Administrator danych osobowych, tj. Eliza Sobuta-Wajdi Centrum Promocji Zdrowia ALMEDICA ul. Wł. Łokietka nr 8b, lok. 3, 30-010  Kraków, NIP: 646-197-40-22, REGON 276528402, informuje, że podane przez Panią/Pana dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skontaktowania się z Panią/Panem, dane osobowe nie będą  przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych a także ma Pani/Pana także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

© 2006-2019 Eliza Sobuta-Wajdi