Nota prawna:


 

 

 

 

 

 

 

Proponowane zabiegi oraz terapie nie stanowią zabiegów medycznych, stanowią terapie komplementarne (holistyczne). Mają one na celu profilaktykę oraz wspieranie organizmu w powrocie do zdrowia, nie zaś jego leczenie w rozumieniu medycyny akademickiej.
Stan zdrowia oraz podejmowane leczenie zawsze należy konsultować z lekarzami medycyny.
 
Również wszystkie informacje i porady zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, nie mogą stanowić zastępstwa profesjonalnej diagnostyki medycznej, nie są więc podstawą do stawiania diagnozy czy podejmowania leczenia.
 
Przed podjęciem terapii komplementarnej zalecamy skonsultowanie swojego stanu zdrowia z lekarzem medycyny.
 


 

Skontaktuj się ze mną:

- umawianie spotkań przez email:

eliza.sobuta@gmail.com

Jak dojechać:

Centrum Promocji Zdrowia Almedica

ul. Wł. Łokietka 8B/3,

Fabryka Czekolady,

30-010 Kraków

  • Black Facebook Icon
  • Black Google+ Icon

Administrator danych osobowych, tj. Eliza Sobuta-Wajdi Centrum Promocji Zdrowia ALMEDICA ul. Wł. Łokietka nr 8b, lok. 3, 30-010  Kraków, NIP: 646-197-40-22, REGON 276528402, informuje, że podane przez Panią/Pana dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skontaktowania się z Panią/Panem, dane osobowe nie będą  przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych a także ma Pani/Pana także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

© 2006-2019 Eliza Sobuta-Wajdi