Program szkoleniowy dla Rodziców

"Zdrowie w Harmonii dla Dzieci"

Program daje unikalną możliwość aby Rodzic został Terapeutą dla swojego Dziecka. To sposób na zapewnienie Dziecku optymalnego rodzaju terapii - w bezpiecznych warunkach, we własnym domu, przez najbliższą osobę. Daje możliwość nauczenia się jak stosować terapię i wprowadzić zdrowe nawyki do życia własnych dzieci.

W terapii dzieci, stosuję głównie refleksoterapię. Szkolenia z refleksoterapii dla dzieci prowadzę od ponad 10 lat. To skuteczna i nieinwazyjna metoda profilaktyki i wspierania zdrowia.  Szczególnym rodzajem terapii jest ta, z zaangażowaniem Rodzica, kiedy osobiście, swoimi dłońmi wspiera zdrowie swojego Dziecka. Sprzyja to dodatkowo wspieraniu emocjonalności Dziecka, zacieśnieniu więzi i bliskości.

Szkolenie obejmuje część diagnostyczną opartą o zasady Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMC), która pozwala na dobranie właściwego rodzaju zabiegu refleksologicznego i jeśli jest taka konieczność również dodatkowych zaleceń z zakresu naturoterapii.  

W części terapeutycznej Rodzic, na indywidualnych sesjach, uczy się wykonania prawidłowego zabiegu twarzy lub stóp. 

Pracujemy w oparciu o klasyczną metodę refleksoterapii stóp oraz o opracowany przez Lone Sorensen model cyberterapii twarzy. W zależności od wieku dziecka, możliwe jest dołączenie dodatkowych modułów - dietetycznego oraz pracy z umysłem i emocjami.

Standardowe szkolenie dla Dzieci składa się z 2 spotkań na indywidualnych sesjach w gabinecie.

 

 

Moduły wersja standard:

 

W ramach szkolenia otrzymasz:

- szczegółową diagnozę predyspozycji zdrowotnych wg TMC metodą Ryodoraku,

- mapę punktów na twarzy i stopach z opisem indywidualnego zabiegu,

- dodatkowe materiały z zakresu profilaktyki zdrowia i terapii metodą refleksologii sorensensistemTM

Diagnoza

Ocena predyspozycji emocjonalnych i zdrowotnych,  ustalenie konstytucji organizmu z wykorzystaniem:

- metody Ryodoraku,

- pogłębionego wywiadu,

- badania wg TMC

Refleksologia

Teoria i praktyka refleksologii twarzy i stóp:

- zasady terapii,

- wspieranie odporności,

- zasady terapii w przypadku dzieci High Need Babys i dzieci Wysokowrażliwych,

- wykonanie zabiegu zgodnie z indywidualnym schematem

Skontaktuj się ze mną:

- umawianie spotkań przez email:

eliza.sobuta@gmail.com

Jak dojechać:

Centrum Promocji Zdrowia Almedica

ul. Wł. Łokietka 8B/3,

Fabryka Czekolady,

30-010 Kraków

  • Black Facebook Icon
  • Black Google+ Icon

Administrator danych osobowych, tj. Eliza Sobuta-Wajdi Centrum Promocji Zdrowia ALMEDICA ul. Wł. Łokietka nr 8b, lok. 3, 30-010  Kraków, NIP: 646-197-40-22, REGON 276528402, informuje, że podane przez Panią/Pana dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skontaktowania się z Panią/Panem, dane osobowe nie będą  przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych a także ma Pani/Pana także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

© 2006-2019 Eliza Sobuta-Wajdi